+90 332 350 70 81

Sosyal Medyada Biz}

Destek

İhtiyaç duyduğunuzda güvenilir ERP desteğine sahip olmanız, destek hizmeti teklifimizin önemli bir unsurudur.

Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi hizmetler sunuyoruz. Telefon veya e-posta yoluyla ürün ve teknik desteği seçebilirsiniz. Eğitim ve danışmanlık, hizmet bazında gerektiği kadar ücretli olabilir veya taahhütlü bir sözleşme temelinde kuruluşunuz için özel olarak bir destek programı hazırlayabiliriz.

Teknik Destek

Yardım Masası desteği
Telefon, e-posta ve faks yoluyla küresel Yardım Masası Desteği sunar. Yetenekli destek ekibimiz, herhangi bir teknik sorunu çözmenize yardımcı olarak size net ve basit bir çözüm sunar.

Yerinde destek
Yerinde destek, yeni özellikler veya yeni çözümler uygularken veya yeni roller ve görevler üstlenecek kullanıcılar için idealdir.

Bilgi Alanı
Yazılım yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için şirket haberleri, ürün bilgileri, hızlı ipuçları, eğitim ve düşünce liderliği sağlayan müşteri portalımız bulunmaktadır.

İş ihtiyacınızın kullanıcı arayüzünü değiştirmek, özel bir program veya tüm bir modül geliştirmek veya üçüncü taraf bir ürüne bağlantı oluşturmak için gerek olup olmadığı, profesyonel hizmetler ekibimiz sizinle birlikte çalışır ve yardımcı olur.

01 Temmuz 2021
17 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN