+90 332 350 70 81

Sosyal Medyada Biz}

Canlı Kullanıma Geçiş

Canlı Kullanıma Geçiş

Rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçmek istiyorsanız, işinizde nasıl yenilik yapacağınız ve hızlı büyüyeceğiniz konusunda iyi bir fikriniz olması gerekir. Bunun için, kendi süreçlerinize ve iş stratejilerinize odaklanmalı ve yetkinlikleriniz dışındaki operasyonları devretmelisiniz.

Dış kaynak kullanımı, şirketler için çok sayıda avantaj sunan, hızla büyüyen bir hizmet olarak ön plana çıkıyor. Bir dış kaynak yazılım geliştirme şirketiyle çalıştığınızda, iş süreçlerinizin güçlü BT desteği ile desteklenmesini ve özel iş uygulamalarınızın yüksek standartlara uygun olarak uzman ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından geliştirilmesini sağlarsınız. Yazılım geliştirme işlerinizi bir dış kaynak hizmet sağlayıcısına taşıdığınızda, uzman bir ekip sizin yazılımınızı geliştirirken, çalışanlarınız da kendi uzmanlık alanları olan işleri yaparak iş değerinize katkıda bulunur.

Biz, yazılım geliştirme bittiğinde test ve güncellemeler tamamlandıktan sonra projeyi son kullanıcılara ulaştırmak için uygun teknik altyapı kurulumu sonrasında canlı kullanıma alıyoruz.

Bu sayede, kurum çalışanlarının yeni sistemin getireceği değişikliklere direnç göstermesi, kurulum ekibinin başka işlerle de uğraşıyor olması, kurulum ekibi içindeki sirkülasyon, ekibin sabit kalmaması, yazılımdaki hatalar, üst yönetimin yeni sistemi yeterince sahiplenmemesi, proje yönetimi faaliyetinin yeterince iyi yapılamaması, danışmanlık hizmet kalitesinin yeterli düzeyde olmaması, son kullanıcıların yeterince kalifiye olmaması, departmanlar arası gerekli uyumun sağlanamaması gibi sık görülen sorunları olabilecek en düşük seviyede tutmaya çalışıyoruz.

01 Temmuz 2021
15 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN