+90 332 350 70 81

Sosyal Medyada Biz}

Atakod Erp Danışmanlık Hizmetleri

Atakod Erp Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

Atakod ERP danışmanlık hizmetleri, teknolojinin verimli çalıştığından emin olarak ERP uygulamasına bütünsel bir yaklaşım getirir ve aynı zamanda süreçlerinizin optimize edildiğinden ve çalışanlarınızın değişime hazır olduğundan emin olur. Bu yaklaşım, ERP sisteminizden daha fazla değer elde etmenize yardımcı olur ve işinizi daha iyi hale getirir: daha verimli, daha esnek ve neredeyse geleceğe dönük hale gelir.

Atakod Erp Danışmanlık
Atakod Erp Danışmanlık

Başarılı ERP uygulaması üç faktöre bağlıdır: insanlar, süreçler ve teknoloji. Atakod’un profesyonel ERP danışmanlık hizmetleri, her üçünde de uzmanlık sağlar.

Bir ERP sistemini uygulamak veya yükseltmek için önemli miktarda zaman ve para harcıyorsanız, nihai ürünün işinizin daha iyi olmasına yardımcı olacağına dair bazı güvenceler istersiniz. Yine de tüm ERP uygulamalarının neredeyse yarısı başarısız oluyor, yani nihai ürün beklediğiniz değeri vermiyor. Çünkü odak noktası çoğunlukla teknolojide, insanları ve süreçleri görmezden gelerek kurgulanıyor. Bir sonraki ERP uygulamanızın veya yükseltmenizin başarılı olmasını istiyorsanız, Atakod’un deneyimli ERP danışmanlarına ihtiyacınız var.

ERP danışmanlık hizmetlerimiz

Uzman danışmanlarımız, sistemlerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacaktır. ERP seçimi, özelleştirme ve tüm iş sistemlerinizi tam potansiyelleriyle kullanma gibi konularda bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabiliriz. LOGO – NETSIS ürünleri ve daha fazlasını içeren çeşitli ERP sistemlerinde kapsamlı deneyime sahibiz.

Süreç Danışmanlığı

Süreç danışmanlarımız, en iyi sonuçlar için iş süreçlerinizi nasıl optimize edeceğiniz konusunda uzman tavsiyesi sağlayabilir. “Olduğu gibi” süreçlerinizi tanımlayarak başlıyoruz, ardından iyileştirilmiş “olmak” süreçlerini geliştirmenize ve bunları iş sistemlerinizle eşleştirmenize yardımcı oluyoruz. Çünkü harika bir fikrin, gerçeğe dönüştüğü yer burasıdır.

Teknoloji Danışmanlığı

Veritabanı optimizasyonu, veri geçişi, veri güvenliği, mobil uygulamalar, bağlayıcılar veya ERP uygulamasının diğer teknik yönleriyle ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, yetenekli teknik danışmanlarımız size yardımcı olmak için burada.

Proje Yönetimi

ERP uygulamasında en önemli faktörlerden biri, özellikle kapsamlı ERP deneyimine sahip deneyimli bir proje yöneticisinin yanınızda olmasıdır. Atakod proje yöneticileri yılların ERP deneyimine sahiptir ve proje ekibinizi güçlendirmek ve proje hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlamak için hep yanınızdadır.

Yönetim Danışmanlığı

Bazen uygulamaya ve stratejiye ihtiyacınız vardır. İşte tam o zaman Atakod’un yönetim danışmanlığı hizmetleri devreye girer. İş veya insanlarla ilgili sorunlara çözümler bulmanıza yardımcı oluruz. İşletmeniz için olumlu, değişim yaratan, uygulanmış bir çözüm buluruz.