+90 332 350 70 81

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yalnızca Kurumsal Kaynak Planlaması [ERP] yazılım satıcısı olmaktan farklı olarak strateji uyumu ve uygulaması için aşamalı ve entegre bir yaklaşım sunarak her müşterinin benzersiz vizyonuna ulaşmasını sağlıyoruz. Her müşterinin benzersiz iş dönüşüm hedeflerine bağlı olarak, projelerine yukarıdan aşağıya stratejik yaklaşım veya aşağıdan yukarıya taktik yaklaşım esnekliği sunuyoruz. Bu amaçla, 2010 yılında işletmelerin ihtiyaçlarını belirlemek ve onlara iş süreçlerinde yardımcı olabilmek için işe başladık. Farklı sektörlerden ve teknolojilerden ediğimiz tecrübeler sayesinde bir çok işletmeye özel proje çözümleri ürettik. Benimsediğimiz “Her işletme özeldir” anlayışı ile işletmelere özelleştirilmiş çözümler sunduk.

2010 yılından bu yana, projelerimizi LOGO ve NETSIS ürünleri ile yönettik. Yanı sıra, kendi geliştirmiş olduğumuz açık kaynak kodlu, geliştirilebilir ve platform bağımsız ERP çözümleri ile de işletmelerin iş süreçlerinde hız ve kararlılık sağlıyoruz.

Misyonumuz

Güçlü ve deneyimli danışman kadrosu, profesyonel bakış açısı, farklı sektörlerdeki proje tecrübelerimiz ve kendisini birçok kulvarda ispatlamış yazılımlar ile müşterilerimize uygun maliyetli, hızlı, kaliteli ve sektörel çözümler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Başarılı bir projenin anahtarının, firma ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip, firmaya katma değer katabilecek etkin çözümler üretmek olduğu ilkesini benimsemiş bir firma olarak uzun yıllar boyunca firmaların güvenilir bir iş ortağı olmak ve ülke endüstrisine sürekli bir katma değer sağlamayı amaçlıyoruz.

Yüzde yüz teknolojiden ve marka bağlantısından bağımsız olan Atakod, her müşterinin çalışanlarını, süreçlerini ve teknolojisini dönüştürerek benzersiz iş dönüşüm hedeflerine ulaşmasını sağlar. Atakod’un hizmetleri arasında ERP Seçimi, ERP Uygulaması, ERP Sözleşme Müzakereleri, ERP Akademileri, Dijital Stratejiler, Teknoloji Değerlendirmesi, Değişim Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Süreçleri Yönetimi, Maliyet ve Fayda İlişkileri, Toplamda Fayda, Geri Dönüş Analizi, Kriz Yönetimi, Finansal Yeniden Yapılandırma, Operasyonel Yeniden Yapılandırma, Proje Denetimi yer alıyor.